Racoon Polska

DOME COSMETICS POLAND

Dome Cosmetics Poland jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Dome Cosmetics Ltd. i jednocześnie właścicielem trzech ekskluzywnych marek − Racoon Polska, Salony GD Studio i Pracownia Perukarska GD.

Jesteśmy liderem w dziedzinie przedłużania włosów w Polsce, docenionym nie tylko w kraju, ale i za granicą, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi tytuły najlepszego przedstawiciela firm Racoon International i Dome Cosmetics Ltd.

Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług, dlatego największą wagę przykładamy do profesjonalizmu pracowników i osób z nami współpracujących.

Organizujemy liczne kursy i szkolenia, by stale podnosić ich kwalifikacje i zapoznawać z najnowszymi trendami. Pracujemy na nowoczesnych i najwyższej jakości produktach, zarówno dla komfortu i zadowolenia Klienta, jak i naszych pracowników.

Współpraca z Dome Cosmetics Poland to gwarancja profesjonalizmu na najwyższym poziomie i dostępu do najnowszych trendów i zaawansowanych technologii z dziedziny urody i piękna, a jednocześnie poczucie przynależności do elitarnej grupy ekspertów, w których stale firma inwestuje.

Zapraszamy do współpracy.